Fellépők

Keszthely Nagyszínpad (Fő tér)

július 9. (vasárnap) 20.00

Magna Cum Laude

Keszthely Nagyszínpad (Fő tér)

július 8. (szombat) 21.30

Szekeres Adrien

Keszthely Nagyszínpad (Fő tér)

július 7. (péntek) 19.00

Dixie Kings of Hungary

Keszthely Nagyszínpad (Fő tér)

július 8. (szombat) 19.00

Freddie

Keszthely Nagyszínpad (Fő tér)

július 7. (péntek) 21.30

Stereo Swing

MOL Nagyon Balaton színpad (Amazon Ház)

július 7. (péntek) 20.00

Jónás Vera Experiment

MOL Nagyon Balaton színpad (Amazon Ház)

július 8. (szombat) 20.00

Barabás Lőrinc Quartet

MOL Nagyon Balaton színpad (Amazon Ház)

július 7. (péntek) 22.30

Mongooz And The Magnet

MOL Nagyon Balaton színpad (Amazon Ház)

július 8. (szombat) 23.00

Gájer Bálint

MOL Nagyon Balaton színpad (Amazon Ház)

július 9. (vasárnap) 18.30

Szabó Benedek és a Galaxisok

Jazz színpad
(Kossuth L. utca - sétálóutca)

július 8. (szombat) 20.30

Pély Barna

Jazz színpad
(Kossuth L. utca - sétálóutca)

július 9. (vasárnap) 18.30

Myrtill és a SWINGUISTIQUE

Jazz színpad
(Kossuth L. utca - sétálóutca)

július 7. (péntek) 20.30

Dániel Balázs Boogie Woogie Trió és Pleszkán Écska

Jazz színpad
(Kossuth L. utca - sétálóutca)

július 7. (péntek) 18.30

Vagabond Trió és Szita Gábor

Jazz színpad
(Kossuth L. utca - sétálóutca)

július 8. (szombat) 18.30

Gábor and Gábor Jazz Band

Jazz színpad
(Kossuth L. utca - sétálóutca)

július 9. (vasárnap) 21.00

Babos-Piller Jazz Duó

Akusztik színpad
(Kossuth L. utca - sétálóutca)

július 7. (péntek) 22.00

Henderson Dávid Akusztik

Akusztik színpad
(Kossuth L. utca - sétálóutca)

július 8. (szombat) 19.30

Hangácsi Márton

Akusztik színpad
(Kossuth L. utca - sétálóutca)

július 7. (péntek) 19.30

Palásti Máté - Latin Jazz

Akusztik színpad
(Kossuth L. utca - sétálóutca)

július 8. (szombat) 22.00

Bohémian Acoustic

Akusztik színpad
(Kossuth L. utca - sétálóutca)

július 9. (vasárnap) 19.00

Szakonyi Milán

Fő tér - Várkert (Gyermekliget)

július 7. (péntek) 18.00

Bolba Éva és a JAZZterlánc

Fő tér - Várkert (Gyermekliget)

július 8. (szombat) 18.00

Zabszalma Együttes

Fő tér - Várkert (Gyermekliget)

július 9. (vasárnap) 18.00

Csurgó Zenekar

Fő tér - Várkert (Gyermekliget)

július 7. (péntek) 19.00

Mikropódium Családi Bábszínház: Gulyás Terka

Fő tér - Várkert (Gyermekliget)

július 8. (szombat) 19.00

Aranygyapjú Társulat:
Mátyás király meg az igazmondó juhász

Fő tér - Várkert (Gyermekliget)

július 7-9. (péntek-vasárnap) 17.00-20.00

Fanyűvő Játékpark

Fő tér - Várkert (Gyermekliget)

július 8. (szombat) 17.00-20.00

Mesterségek tere (Karzat Színház)

Fő tér - Várkert (Gyermekliget)

július 7. (péntek) 17.00-20.00

Sárkánytér
A rendezvény valamennyi programja díjmentesen látogatható!
2017. július 7-9-ig a belvárosi kereskedők meghosszabbított nyitva tartással és akciókkal várják az érdeklődőket!
programok időrendi bontásban
Július 7. péntek
Fő tér - Várkert (Gyermekliget)
17.00-20.00 Sárkánytér és Fanyűvő Játékpark
Fő tér - Várkert (Gyermekliget)
18.00 Bolba Éva és a JAZZterlánc gyermekkoncert
Sétálóutca (Jazz színpad)
18.30 Vagabond Trió és Szita Gábor
Fő tér (Keszthely nagyszínpad)
19.00 Dixie Kings of Hungary
Fő tér - Várkert (Gyermekliget)
19.00 Mikropódium Családi Bábszínház
Sétálóutca (Akusztik színpad)
19.30 Palásti Máté - Latin Jazz
MOL Nagyon Balaton színpad (Amazon Ház)
20.00 Jónás Vera Experiment
Sétálóutca (Jazz színpad)
20.30 Dániel Balázs Boogie Woogie Trió és Pleszkán Écska
Fő tér (Keszthely nagyszínpad)
21.30 Stereo Swing
Sétálóutca (Akusztik színpad)
22.00 Henderson Dávid Akusztik
MOL Nagyon Balaton színpad (Amazon Ház)
22.30 Mongooz And The Magnet
Július 8. szombat
Fő tér - Várkert (Gyermekliget)
17.00-20.00 Mesterségek tere és Fanyűvő Játékpark
Fő tér - Várkert (Gyermekliget)
18.00 Zabszalma Együttes
Sétálóutca (Jazz színpad)
18.30 Gábor & Gábor Jazz Band
Fő tér (Keszthely nagyszínpad)
19.00 Freddie
Fő tér - Várkert (Gyermekliget)
19.00 Aranygyapjú Társulat - bábelőadás
Sétálóutca (Akusztik színpad)
19.30 Hangácsi Márton
MOL Nagyon Balaton színpad (Amazon Ház)
20.00 Barabás Lőrinc Quartet
Sétálóutca (Jazz színpad)
20.30 Pély Barna
Fő tér (Keszthely nagyszínpad)
21.30 Szekeres Adrien
Sétálóutca (Akusztik színpad)
22.00 Bohémian Acoustic
MOL Nagyon Balaton színpad (Amazon Ház)
23.00 Gájer Bálint
Július 9. vasárnap
Fő tér - Várkert (Gyermekliget)
17.00-20.00 Varázshangok játszóház és Fanyűvő Játékpark
Fő tér - Várkert (Gyermekliget)
18.00 Csurgó Zenekar - gyermekkoncert
MOL Nagyon Balaton színpad (Amazon Ház)
18.30 Szabó Benedek és a Galaxisok
Sétálóutca (Jazz színpad)
18.30 Myrtill és a SWINGUISTIQUE
Sétálóutca (Akusztik színpad)
19.00 Szakonyi Milán
Fő tér (Keszthely nagyszínpad)
20.00 Magna Cum Laude
Sétálóutca (Jazz színpad)
21.00 Babos-Piller Jazz Duó
programok helyszínek szerint
FŐ TÉR (Keszthely Nagyszínpad)
Július 7. (péntek)
19.00 Dixie Kings of Hungary
21.30 Stereo Swing
Július 8. (szombat)
19.00 Freddie
21.30 Szekeres Adrien
Július 9. (vasárnap)
20.00 Magna Cum Laude
MOL Nagyon Balaton színpad (Amazon Ház)
Július 7. (péntek)
20.00 Jónás Vera Experiment
22.30 Mongooz And The Magnet
Július 8. (szombat)
20.00 Barabás Lőrinc Quartet
23.00 Gájer Bálint
Július 9. (vasárnap)
18.30 Szabó Benedek és a Galaxisok
Sétálóutca (Jazz színpad)
Július 7. (péntek)
18.30 Vagabond Trió és Szita Gábor
20.30 Dániel Balázs Boogie Woogie Trió és Pleszkán Écska
Július 8. (szombat)
18.30 Gábor & Gábor Jazz Band
20.30 Pély Barna
Július 9. (vasárnap)
18.30 Myrtill és a SWINGUISTIQUE
21.00 Babos-Piller Jazz Duó
Sétálóutca (Akusztik színpad)
Július 7. (péntek)
19.30 Palásti Máté - Latin Jazz
22.00 Henderson Dávid Akusztik
Július 8. (szombat)
19.30 Hangácsi Márton
22.00 Bohémian Acoustic
Július 9. (vasárnap)
19.00 Szakonyi Milán
Fő tér - Várkert (Gyermekliget)
Július 7. (péntek)
17.00-20.00 Sárkánytér és Fanyűvő Játékpark
18.00 Bolba Éva és a JAZZterlánc - gyermekkoncert
19.00 Mikropódium Családi Bábszínház
Július 8. (szombat)
17.00-20.00 Mesterségek tere és Fanyűvő Játékpark
18.00 Zabszalma Együttes
19.00 Aranygyapjú Társulat - bábelőadás
Július 9. (vasárnap)
17.00-20.00 Varázshangok játszóház és Fanyűvő Játékpark
18.00 Csurgó Zenekar - gyermekkoncert
A szervezők a programváltoztatás jogát fenntartják!
A bor összehoz Keszthelyen...

Nyári Ödön Borászata

Borbély Családi Pincészet

Istvándy Pincészet

SABAR Borház

Badacsony borvidék

Kristinus Borbirtok

Balatonboglár borvidék

Homola Pincészet

Balatonfüred - Csopak borvidék

Gál Szőlőbirtok és Pincészet

Balaton-felvidék

Kovács Nimród Winery

Petrény Borászat

Eger borvidék

Patris Winery

Etyek - Buda borvidék

Gál Szőlőbirtok és Pincészet

Kunság borvidék

Molnár Borház

Mór

Gottwald Borászat

Neszmély borvidék

Tornai Pincészet

Zsirai Pincészet

Nagy-Somló

Taschner Borház

Sopron

Bodri Pincészet

Szekszárd borvidék

Holdvölgy Pincészet

Sauska Tokaj Borászat

Zsirai Pincészet

Tokaj - Hegyalja

Kvassay Levente

Sauska Villány Borászat

Gere Attila Pincészete

Zsirai Pincészet

Villány borvidék

Cezar Pincészet

Zalai borvidék
KeszthelyFest helyszínek:
Galéria 2016
Acoustic Line Band
Acoustic Guitar Caffe
Buenaventura Duó
Buenaventura Duó
Vagabond Trió
Varga Endre Groove’n Sax
Zolbert Trió
Zolbert Trió
Fülöp Szabolcs és Nyakas Péter
Kovács Felicián és Kiss Péter
Vagabond Trió
ByeAlex és a Slepp
ByeAlex és a Slepp
ByeAlex és a Slepp
ByeAlex és a Slepp
Canarro Gipsy Jazz
Esti Kornél
Esti Kornél
Fábián Juli & Zoohacker
Fábián Juli & Zoohacker
Group 'n' Swing
Group 'n' Swing
Group 'n' Swing
Happy Dixieland Band és Malek Andrea
Happy Dixieland Band és Malek Andrea
Margaret Island
Margaret Island
Rúzsa Magdi
Rúzsa Magdi
Rúzsa Magdi
Rúzsa Magdi
Rúzsa Magdi
Szabó Balázs Bandája
Szabó Balázs Bandája
Szabó Balázs Bandája
Szabó Balázs Bandája
Szűcs Gabi Jazz
Zabszalma gyermekkoncert
Kanta Judit: Kalandárium gyermekműsor
Igricek gyermekkoncert
Igricek gyermekkoncert
Fanyűvő játékpark
Fanyűvő játékpark
Fanyűvő játékpark
Fanyűvő játékpark
Fanyűvő játékpark
Amazon Ház udvar
Sétálóutca
Fő tér
Fő tér
Fő tér
Fő tér
Fő tér
Fő tér
Fő tér
A bor összehoz
A bor összehoz
A bor összehoz
A bor összehoz
A bor összehoz
A bor összehoz
A bor összehoz
A bor összehoz
A bor összehoz
A bor összehoz
KeszthelyFest Kapcsolat:
Információ:

Balaton Kongresszusi Központ és Színház

Keszthely, Fő tér 3. Tel.: 83/515-230

E-mail: jegy@balatonszinhaz.hu

Főszervező:

Goldmark Károly Művelődési Központ

Keszthely, Kossuth L. u. 28., Tel./Fax: 83/515-251

E-mail: goldmark@t-online.hu

Bor Összehoz Keszthely szervező:

Belvárosi Kereskedők Egyesülete / Pampetrics Borkereskedés

Keszthely, Kossuth L. u. 22., Tel.: 30/5051056

E-mail: pampetricsbor@freemail.hu

KeszthelyFest Támogatói: